Ana içeriğe atla

Kayıt Sorgulama

GNO Yarışma Kategorisi Adınız Soyadınız Cinsiyet Doğum Tarihi Kulüp Şehir Kayıt Durumu
295 Yarı Maraton ERSİN AYAR Erkek 1963 Ayvalık Atletizm Kulübü Balıkesir Onaylanmadı
1016 5K Halk Koşusu Sadettin ABDİOĞLU Erkek 2002 Espiye Şehit Cengiz Sarıbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun Onaylanmadı
1012 5K Halk Koşusu Tarık Acar Erkek 1994 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
251 Yarı Maraton Muammer Açar Erkek 1962 Samsun Atakum Rün Club Samsun Onaylanmadı
156 10 Km Amin Aghakarimzade Erkek 1994 FERDİ Giresun Onaylanmadı
38 Yarı Maraton Ercan Akarsu Erkek 1980 Giresun Onaylanmadı
1053 5K Halk Koşusu yasemin akarsu Kadın 1979 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
72 10 Km ömer faruk akaslan Erkek 1963 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
82 Yarı Maraton Duygu Hilal Akca Kadın 1986 Adım Adım Kırşehir Onaylandı
83 10 Km Fecra Akca Kadın 1991 Adım Adım Ankara Onaylandı
144 10 Km Erman Aker Erkek 1973 FERDİ Giresun Onaylanmadı
20 10 Km Sinan Akkalyoncu Erkek 1961 Adana Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
1011 5K Halk Koşusu OLCAY AKKAYA Erkek 2001 FERDİ Giresun Onaylanmadı
214 Yarı Maraton Samet Akkaya Erkek 1989 FERDİ Samsun Onaylandı
324 Yarı Maraton Tuba Akkaya Kadın 1999 FERDİ Samsun Onaylanmadı
79 10 Km Mehtap Akkor Kadın 1988 FERDİ Bursa Onaylandı
1044 5K Halk Koşusu Yekbun Akman Kadın 1999 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylanmadı
24 Yarı Maraton Necati Aktaş Erkek 1986 FERDİ Düzce Onaylanmadı
103 10 Km Hakan Alaz Erkek 1983 FERDİ Giresun Onaylanmadı
203 Yarı Maraton naciye albayrak Kadın 1966 İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü İstanbul Onaylanmadı
95 10 Km Ekrem Algün Erkek 1965 FERDİ İstanbul Onaylanmadı
1010 5K Halk Koşusu Gözde Altıntaş Kadın 1989 Giresun izcilik gençlik ve spor kulübü Giresun Onaylanmadı
169 10 Km Gulay Altun Kadın 1982 Bodrunners Muğla Onaylanmadı
55 10 Km MURAT ALTUNKÖSE Erkek 1983 FERDİ Giresun Onaylanmadı
1038 5K Halk Koşusu Çiğdem Altunok Kadın 1983 Mor Dayanışma Hatay Onaylandı
108 10 Km BULUT ALTUNTAŞ Erkek 1986 FERDİ Giresun Onaylanmadı
3 10 Km ÖMER ARDALI Erkek 1969 Ege Maraton Spor Kulübü İzmir Onaylanmadı
1021 5K Halk Koşusu Yasin ARPACIK Erkek 2002 Espiye Şehit Cengiz Sarıbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun Onaylanmadı
305 10 Km Pınar Artaç Kadın 1988 Beat Run Crew İstanbul Onaylanmadı
4 Yarı Maraton Meriç Aşer Erkek 1987 Kırıkkale Onaylanmadı
187 Yarı Maraton Adem Asit Erkek 1964 İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü İstanbul Onaylanmadı
309 10 Km AYHAN Aslan Erkek 1988 FERDİ Giresun Onaylandı
200 10 Km ATA ATAKUL Erkek 1983 FERDİ Giresun Onaylandı
98 10 Km Hakan Ataman Erkek 1979 TED ANKARA KOLEJİ Ankara Onaylandı
259 10 Km İsmet kemal Ataün Erkek 1994 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
260 10 Km Necmettin şükrü Ataün Erkek 1966 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
261 10 Km Seher Ataün Kadın 1967 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
269 10 Km Mevlüt Avcı Erkek 1980 Samsun Atakum Rün Club Samsun Onaylandı
164 10 Km Fatma Aydın Kadın 1972 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
171 Yarı Maraton Eyüp Aydın Erkek 1975 ÇAGET Kocaeli Onaylanmadı
229 10 Km Yusuf Aydın Erkek 1992 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
273 10 Km Jale Aydın Kadın 1965 Giresun Onaylandı
271 10 Km ZAFER AYYILDIZ Erkek 1962 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylandı
152 Yarı Maraton Erkan BACAK Erkek 1983 Balkestars Balıkesir Onaylanmadı
293 Yarı Maraton Ahmet Bacaksızoğlu Erkek 1954 İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü İzmir Onaylanmadı
182 Yarı Maraton Süleyman Bağcı Erkek 1974 FERDİ İstanbul Onaylanmadı
298 Yarı Maraton Arslan Bahadir Erkek 1981 Adidas Runners İstanbul İstanbul Onaylanmadı
42 10 Km UĞUR BAL Erkek 1985 Giresun Onaylandı
284 Yarı Maraton Şefik Balcı Erkek 1957 Bursa Masterler Atletizm Kulübü Bursa Onaylanmadı
97 10 Km Kerim Balıbey Erkek 1994 FERDİ Kastamonu Onaylandı
15 10 Km Hatice Balyemez Kadın 1981 AnkaRunning Ankara Onaylanmadı
255 10 Km hasret bardak Kadın 1999 FERDİ Van Onaylanmadı
111 10 Km Özgür Baş Erkek 1977 Giresun Fen Lisesi Giresun Onaylanmadı
14 Yarı Maraton Tuncay Başel Erkek 1964 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
1 Yarı Maraton HASAN BAŞKÖY Erkek 1963 Ankara Dekatlon Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
2 Yarı Maraton Mertcan Başköy Erkek 1989 FERDİ Ankara Onaylandı
217 Yarı Maraton Ali fatih BAŞMANAV Erkek 1960 Ankara Onaylanmadı
257 Yarı Maraton Sedat BAYRAKTAR Erkek 1977 FERDİ Samsun Onaylanmadı
307 10 Km İLKNUR BAYTOK Kadın 1969 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
57 Yarı Maraton MEHMET EMRAH BEKÇİ Erkek 1984 FERDİ Giresun Onaylanmadı
112 Yarı Maraton RIFKI BEKÇİ Erkek 1958 FERDİ Giresun Onaylanmadı
314 Yarı Maraton Belgin Bekci Kadın 2001 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylanmadı
1046 5K Halk Koşusu Belgin Bekci Kadın 2001 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylanmadı
69 Yarı Maraton Yaşar Bıçakçı Erkek 1963 İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü İstanbul Onaylandı
254 Yarı Maraton Elif Bilir Kadın 1992 Ankara Onaylandı
22 Yarı Maraton İbrahim Bitiş Erkek 1999 FERDİ Giresun Onaylanmadı
285 10 Km OĞUZ BOZAT Erkek 1968 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
286 10 Km HÜSEYİN BOZAT Erkek 1996 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
287 10 Km SONER BOZAT Erkek 1986 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
310 Yarı Maraton Heves Bozbağ Kadın 1973 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylandı
5 10 Km İRFAN BOZYİĞİT Erkek 1971 Ankara Onaylandı
242 10 Km MUSTAFA BUĞAN Erkek 1976 ATAKUM KOŞU GRUBU Samsun Onaylanmadı
40 10 Km Yeliz Bulam Dursun Kadın 1978 Giresun Onaylanmadı
63 Yarı Maraton Muhammet Hakan Bulut Erkek 1980 Ankara Onaylanmadı
1043 5K Halk Koşusu Sumeyra Byrak Kadın 1999 Giresun Üniversitesi Şanlıurfa Onaylanmadı
282 10 Km AYDIN ÇAKIR Erkek 1971 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
301 10 Km ismailç çakır Erkek 1979 FERDİ Giresun Onaylanmadı
123 Yarı Maraton Nuret Çalıcı Erkek 1963 Ege Maraton Spor Kulübü İzmir Onaylandı
1014 5K Halk Koşusu Emine ÇALIŞKAN Kadın 2003 Espiye Şehit Cengiz Sarıbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun Onaylanmadı
1017 5K Halk Koşusu Veysel CAMCI Erkek 2003 Espiye Şehit Cengiz Sarıbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Giresun Onaylanmadı
46 10 Km serani can Erkek 1973 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
121 Yarı Maraton Ferudun Canbulat Erkek 1981 FERDİ Samsun Onaylandı
288 10 Km Hasan Cansu Erkek 1980 AKUT Spor Kulübü Trabzon Onaylandı
50 Yarı Maraton TANJU ÇATAL Erkek 1986 FERDİ Giresun Onaylandı
51 10 Km AYKUT ÇATAL Erkek 1988 FERDİ Giresun Onaylanmadı
209 10 Km OLGAY ÇATAL Erkek 1986 FERDİ Giresun Onaylanmadı
237 10 Km NECATİ ÇATAL Erkek 1994 FERDİ Giresun Onaylanmadı
210 10 Km ÖMRAL ÇATALAHMETOĞLU Erkek 1988 FERDİ Giresun Onaylanmadı
39 Yarı Maraton Mecit Çelebi Erkek 1967 FERDİ Kilis Onaylanmadı
100 10 Km Binnur Çelebi Kadın 1981 FERDİ Kastamonu Onaylandı
8 10 Km ALP ÇELİK Erkek 1982 VAKIFBANK İstanbul Onaylanmadı
56 Yarı Maraton Ali İhsan ÇETİNKSYS Erkek 2003 Çorum Onaylanmadı
166 Yarı Maraton Ersin Çiçek Erkek 1976 Gaziantep Onaylanmadı
1050 5K Halk Koşusu Beyza Cici Kadın 1999 Giresun Üniversitesi Giresun Onaylanmadı
1051 5K Halk Koşusu Sevim ÇİFTÇİ YEGİN Kadın 1982 FERDİ Giresun Onaylanmadı
68 Yarı Maraton Fatma Çinçinoğlu Kadın 1962 Koşan Adam Spor Enstitüsü İstanbul Onaylandı
80 10 Km Volkan Cindemir Erkek 1987 FERDİ Giresun Onaylanmadı
175 10 Km Özcan Çıtıralioğlu Erkek 1965 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
176 10 Km İpek Çıtıralioğlu Kadın 1964 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
248 Yarı Maraton Orhan Çoban Erkek 1977 Samsun Atakum Rün Club Samsun Onaylanmadı