Ana içeriğe atla

Kayıt Sorgulama

GNO Yarışma Kategorisi Adınız Soyadınız Cinsiyet Doğum Tarihi Kulüp Şehir Kayıt Durumu
32 10 Km Fatih KIRIMLI Erkek 1982 FERDİ Samsun Onaylanmadı
53 10 Km MEHMET KIRKAYA Erkek 1989 FERDİ Giresun Onaylanmadı
133 10 Km FATİH MEHMET KİTAPÇI Erkek 1962 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
157 Yarı Maraton rabia kocay Kadın 1985 FERDİ Kars Onaylanmadı
122 10 Km Selda Kondakçı Kadın 1995 FERDİ Ankara Onaylanmadı
93 Yarı Maraton Erkin Küçük Erkek 1975 Giresun Maraton Kulübü Tekirdağ Onaylanmadı
99 Yarı Maraton NECATİ KUKUL Erkek 1958 FERDİ Mersin Onaylanmadı
139 10 Km Gökhan Külekçi Erkek 1979 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
109 10 Km dilek kurnaz Kadın 1969 Giresun Onaylandı
110 10 Km batıkan kurnaz Erkek 1998 Giresun Onaylandı
78 Yarı Maraton Serdar Kurşun Erkek 1980 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gaziantep Onaylanmadı
150 Yarı Maraton ALPER KURT Erkek 1977 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
44 Yarı Maraton Turgay Kuruçaylıoğlu Erkek 1982 Erzincan Onaylanmadı
7 Yarı Maraton levent kuyumcu Erkek 1980 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
128 10 Km Ceyhun Can Mandal Erkek 1983 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
117 Yarı Maraton BÜLENT MERDİN Erkek 1975 FERDİ Ankara Onaylanmadı
127 10 Km ŞEYDA MIHCI Kadın 1986 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
66 Yarı Maraton Murat MUMCU Erkek 1974 Giresun Onaylanmadı
62 10 Km GÜRAY NAS Erkek 1999 FERDİ Gümüşhane Onaylanmadı
113 10 Km Ayşen Onalt Kadın 1970 Alikevrunners İstanbul Onaylandı
114 10 Km Halil Onalt Erkek 1972 Alikevrunners İstanbul Onaylanmadı
118 Yarı Maraton Ali ÖZ Erkek 1960 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
96 10 Km AYŞE FERAY ÖZBAL Kadın 1980 FERDİ Kastamonu Onaylandı
36 10 Km Ali Özcan Erkek 1984 Intersport Türkiye Running Team Kocaeli Onaylanmadı
27 Yarı Maraton Mustafa ÖZTÜRK Erkek 1978 #adidasrunnersistanbul İstanbul Onaylanmadı
59 10 Km CÜNEYT ÖZTÜRK Erkek 1977 FERDİ Giresun Onaylanmadı
88 10 Km Ünal ÖZTÜRK Erkek 1960 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
91 10 Km Can Meriç Öztürk Erkek 1990 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
86 10 Km Ahmet Emin Pezükoğlu Erkek 1957 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
75 10 Km DİLEK ŞAHİN Kadın 1983 AnkaRunning Ankara Onaylandı
87 Yarı Maraton Salim ŞAHİN Erkek 1970 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylandı
74 10 Km emine saral kırımlı Kadın 1979 FERDİ Samsun Onaylanmadı
154 10 Km Ayşe Nur Sarı Kaygısız Kadın 1989 Rebel Runners İzmir Onaylanmadı
77 Yarı Maraton KÜBRA SARIOĞLU Kadın 1990 AnkaRunning Ankara Onaylandı
34 Yarı Maraton Ufuk Sarıyıldız Erkek 1978 Giresun Onaylanmadı
16 Yarı Maraton HASAN SÖZEN Erkek 1979 FERDİ Ordu Onaylandı
60 Yarı Maraton burcu suzan Kadın 1983 AnkaRunning Ankara Onaylandı
134 10 Km erhan teker Erkek 1981 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
17 10 Km Sinan Tepe Erkek 1996 Onaylanmadı
131 10 Km PINAR TIGLI KARAKAYA Kadın 1981 Giresun Onaylanmadı
81 Yarı Maraton Mehmet Ali TOPRAK Erkek 1975 FERDİ Malatya Onaylandı
43 Yarı Maraton Onur TUNALI Erkek 1986 FERDİ Giresun Onaylanmadı
10 Yarı Maraton HALİT TUNÇ Erkek 1955 Adana Masterler Atletizm Spor Kulübü Konya Onaylanmadı
47 Yarı Maraton Cevriye Tunç Kadın 1975 AKUT Spor Kulübü İstanbul Onaylanmadı
54 Yarı Maraton Haticegül Tuncer Kadın 1992 AnkaRunning Ankara Onaylandı
41 Yarı Maraton Çağlar Tural Erkek 1988 AnkaRunning Ankara Onaylanmadı
148 10 Km Ahsen Türk Kadın 1987 FERDİ Giresun Onaylandı
158 10 Km Nuray Turkkan Kadın 1971 FERDİ İstanbul Onaylanmadı
21 10 Km A. Sinan Tüzün Erkek 1969 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
45 10 Km SEZGİN ULUHAN Erkek 1997 Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bursa Onaylanmadı
135 Yarı Maraton Taner usta Erkek 1984 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
145 10 Km ADNAN USTA Erkek 1980 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
146 10 Km ESMA USTA Kadın 1990 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylandı
64 Yarı Maraton Aysel Yalaç Kadın 1993 AnkaRunning Ankara Onaylanmadı
30 10 Km Mehmet Yavuz Erkek 1988 JET KUNE DO TURKIYE JUN FAN KUNG FU İstanbul Onaylanmadı
161 Yarı Maraton Mustafa Yenen Erkek 1955 AKUT Spor Kulübü Giresun Onaylanmadı
12 Yarı Maraton Oğuzhan Yıldırım Erkek 1999 İstanbul Onaylanmadı
49 Yarı Maraton ALI TARIK YILMAZ Erkek 2003 Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
107 10 Km Burhan YILMAZ Erkek 1964 Giresun Maraton Kulübü Giresun Onaylanmadı
116 Yarı Maraton Gökmen Zengin Erkek 1980 İstanbul Onaylandı
58 10 Km AYHAN ZEREN Erkek 1990 FERDİ Giresun Onaylanmadı